- Dziś wraz z całym Kościołem obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Niech Duch Święty umacnia nas swoimi darami, abyśmy byli prawdziwymi świadkami Chrystusa w dzisiejszym świecie.
- W sobotę dzieci z naszej Parafii po raz pierwszy przyjęły do swojego Serca Pana Jezusa Eucharystycznego, teraz wraz ze swoimi rodzicami będą przeżywać białe niedziele przez cały miesiąc czerwiec podczas Mszy Świętej sprawowanej o godz. 11:30. Polecajmy dzieci w naszych modlitwach , by przez całe życie karmiły się Chlebem dającym życie wieczne, a przez to trwały w łasce u Pana Boga i ludzi.
- Jutro, 6 czerwca, przypada święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Pod krzyżem Maryja została dana za Matkę nie tylko Świętemu Janowi, ale także wszystkim ludziom.
- W czwartek, 9 czerwca, przypada święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Naszą modlitewną pamięcią pragniemy objąć wszystkich kapłanów, jak również wszystkich przygotowujących się do kapłańskiej posługi.
- Nabożeństwo czerwcowe z Litanią do Serca Pana Jezusa w dzień powszedni o godz. 16:30, a w niedzielę o godz.8:00.Serdecznie zapraszamy.
- 16 czerwca w czwartek - uroczystość Bożego Ciała przeżywać będziemy wspólnie z Parafią Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, idąc po Mszy Świętej o godz.11:30 w procesji eucharystycznej z naszego kościoła do kościoła "na Górce", już dziś prosimy dziewczynki komunijne i wszystkie chętne dziewczynki do zbierania kwiatków i uczestnictwa w procesji.Próba dziewczynek sypiących kwiatki we wtorek przed Bożym Ciałem o godz.18:00 w naszym Kościele. Prosimy serdecznie osoby angażujące się w latach ubiegłych o wybudowanie dwóch ołtarzy tradycyjnie w tych samych miejscach.
- W najbliższą niedzielę, 12 czerwca, będziemy obchodzili uroczystość Najświętszej Trójcy.
- Dziękujemy za wspólną Eucharystię, wszystkim życzymy dobrej niedzieli i tygodnia oraz otwartości na działanie Bożej łaski i nieustannego czerpania z mocy Jezusa, który jest cichy i pokornego serca.
Pobierz jako PDF