1. Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcamy przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego, a także do wzięcia udziału w różnych wydarzeniach zaplanowanych w naszej okolicy, które pomogą nam zgłębić prawdę o Bogu przemawiającym do swojego ludu w księgach Starego i Nowego Testamentu.
2. Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne.
3. Dzięki Waszym – moi Drodzy ofiarom przekazaliśmy na rzecz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 1.687,52 złotych, a na Caritas Ordynariatu Polowego WP 2.294,99 złotych
4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:30 spotkanie dzieci i Rodziców przygotowujących się do I Komunii św. GRUPA I (z godz. 10:00).
5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:30 spotkanie dzieci i Rodziców przygotowujących się do I Komunii św. GRUPA II (z godz. 12:00).
6. Wójt Gminy Przewóz, Zarząd Stowarzyszenia 42. Pułku Zmechanizowanego i 11. Brygady Zmechanizowanej mają zaszczyt zaprosić na obchody 72. Rocznicy forsowania Nysy Łużyckiej przez II Armię WP i 1. Korpus Pancerny na Łużycach w 1945 roku. Rozpoczęcie o godz. 11:00 szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeniowej przez kościołem.
Pobierz jako PDF