Boże Ciało
W czwartek, 4 czerwca, razem z Parafią Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny będziemy przeżywać Uroczystość Bożego Ciała. Msze Święte tego dnia w naszym kościele sprawowane będą o godz.8:30 oraz o godz.10:00, po której odbędzie się procesja do czterech ołtarzy i do kościoła „ na Górce”. Już dziś zachęcamy dziewczynki, które chciałyby wziąć czynny udział w procesji do zbierania kwiatów.